Hakkımızda

 

Hakkımızda

 

Günümüz dünyasında insanlar kendilerinden önce ailelerini düşünmektedir. Okul, hastane, ulaşım başta olmak üzere onları etkileyen en önemli faktör yaşam alanlarının seçimidir. Oturduğunuz evin ya da apartmanların aileleri konforlu, mutlu ve huzurlu olmasını sağlayacak çeşitli özelliklerine dikkat eder ve öyle seçebiliriz. Yaşam alanlarımızın ailemiz, misafirlerimiz ve çocuklarımız için ısınma, havalandırma, aydınlatma, yalıtım, doğalgaz, elektrik…vb. yönlerden verimli olmasını bekleriz. Bu verimlilik sayesin de daha az yakıt ve kaçak, daha fazla cepte kalan para oluştuğunu görebilirsiniz. Sizler kendi hayatlarınız için sağlıklı bir adım atarken kullanılan enerjinin doğa için de faydalarını görebilirsiniz.


Bilge Yapı Enerji olarak yaşamımızı güvence altına alan, kullandığımız alanı daha verimli hale getirebilmek için kullanılmaya başlanılan enerji verimliliği yolun da apartmanlarımıza-dairelerimize Enerji kimlik belgesi(EKB) bulundurulma zorunluluğu getirilmiştir. Oturduğunuz dairelerin A sınıfı olması yolun da birlikte hareket edebiliriz. Bu belge ile yıl içerisinde, yılsonunda ya da yıllar sonrasında oluşabilecek herhangi bir eksikliğin önüne geçebilmek ve yapılan bir işin en başından sağlam olmasını sağlamak gerekir. Gelin hep birlikte; doğanın karşısında değil, yanın da yer alalım


Uzmanlar ve mühendisler eşliğinde kontrol edilerek oluşturulan Enerji kimlik belgeleri ile aileniz ve çocuklarınızla birlikte mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Ücretsiz Keşif