EKB Fiyatları

Enerji Kimlik Belgesi(EKB)

Fiyatları Nedir?

Enerji kimlik belgesi almakla yükümlü olan mevcut ve yeni binaların, konutların, işyerlerinin ve kamu binalarının daire sayısı ve metrekaresine göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Fiyatlar yapının büyüklüğüne göre değişebilmektedir. İnşa edilen yada edilmiş binaların büyüklüğü arttıkça fiyat aynı oranda düşmektedir.

Konya enerji kimlik belgesi fiyatları belirlenirken temel prensip olarak ücretsiz keşif ile işine başlamaktayız..

Sahip olduğunuz kurumun ya da mülkün bizzat yerin de görülerek metrekaresini, daire sayısını, konumunu, yalıtım ,ısı, doğalgaz vb. Parametrelerini baz alarak müşteri memnuniyetini sağlayacak teklifi yüz yüz söylemektedir. Konya enerji kimlik belgesi fiyat analizi yaparken uzman görüşlerini, yetkin bir düşünceyle müşteri ile paylaşıp ortak bir payda da buluşup en doğru hamleyi yapmayı planlamaktadır.

Konya enerji kimlik belgesi fiyatlarında öncelikli hedefi doğa yanlışı davranmak olmakla birlikte somut olarak müşteri tarafın da olduğunu ispatlamaktadır. Enerji kimlik belgesi alma maliyeti mülk sahiplerinin gözünde büyüttüğü kadar fazla değildir.


Enerji Kimlik Belgesi(EKB)

Nereden Alınır? Bu Konuda Uzman Firmalar

Konya enerji kimlik belgesi uzmanlarına göre binaların, konutların,işyerlerinin enerji kullanmada ki verimliliginden mülk sahiplerinin sorumlu olduğu olduğu apaçık belirtilmiştir. Yetkili personelin çalıştığı danışmanlık şirketleri tarafından verilen bu belgelerin geçerlilik süresi 10 yıldır. Alınması içinde belirli bir maliyeti bulunmaktadır.

Özellikle konya enerji kimlik belgesi mülk sahiplerine konuyla ilgili yardımcı olmada ve açıklayıcı davranma da bu konuda göz doldurmaktadır. Bu belgeyi almakla yükümlü bireylerin akıllarına geldiği gibi korkutucu rakamlar olmadığını belirtmektedir.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Ücretsiz Keşif